Klimatyzacja - rozsądne korzystanie

Aby klimatyzacja nie wpływała negatywnie na nasze zdrowie, dobrze jest rozsądnie przestrzegać zasad, w celu uniknięcia niepotrzebnych problemów zdrowotnych.

 

Dobrze jest zachować bezpieczny przedział różnicy temperatur powietrza zewnętrznego a schładzanym pomieszczeniem. Mimo że pożądana temperatura wewnątrz pomieszczenia zależy od indywidualnych preferencji, odczuć, czy naszego samopoczucia, zalecane jest utrzymywanie różnicy temperatur nie większej niż 7°C pomiędzy powietrzem zewnętrznym a wewnętrznym. Kiedy latem temperatury przekraczają 30°C, i chcemy szybko się schłodzić, często ustawiamy zbyt niskie temperatury rzędu 17 i 18°C, a tak duża różnica temperatur negatywnie oddziałuje na nasze zdrowie i samopoczucie, gwałtowna zmiana temperatury może spowodować szok organizmu, a w konsekwencji doprowadzić do choroby. Nasz organizm potrzebuje czasu, aby zaaklimatyzować się do panującej wewnątrz temperatury, dlatego w trosce o nasze zdrowie zalecane jest przestrzeganie bezpiecznych zakresów temperatur i nie schładzanie pomieszczeń zbyt intensywnie.

jak poprawnie korzystać i używać klimatyzacji
01 marca 2020
Fanpage dla osób chcących zamontować klimatyzację bądź pompę ciepła

EnergySol

Klimatyzacja, pompy ciepła, Tychy, Katowice, Gliwice
Klimatyzacja Tychy, Katowice, Gliwice

535 150 607

Telefon do eksperta:

O nas

Misją EnergySol jest dbanie

o komfort i zadowolenie Twoje oraz Twoich najbliższych. Odpowiednia temperatura jest gwarancją lepszej jakości życia oraz samopoczucia. W upalne dni , w nagrzanym i dusznym pomieszczeniu istnieje podwyższone ryzyko udaru bądź przegrzania organizmu.

Kontakt 

EnergySol

ul. Przepiórek 53 

43-100 Tychy

NIP: 6462981952

REGON : 385597420

Strona główna | O nas | Blog | Poradnik | Kontakt | Polityka prywatności 

EnergySol  s.c.

535 150 607

690 137 914

kontakt@energysol.pl